Новини

 • 17 February 2015

  Відкрито новий конкурс програми Дій Марі Склодовської-Кюрі - RISE

  6 січня 2015 р. Європейська комісія опублікувала конкурс у рамках програми Дії Марі Склодовської-Кюрі «Обмін науково-інноваційними кадрами» (Research and Innovation Staff Exchange (RISE).

 • 16 February 2015

  NoGAP: Друга партнерська зустріч

  Друга партнерська зустріч (Brokerage Event) в рамках проекту NoGAP (РП7, ЄС) відбудеться 16 червня 2015 року у місті Франкфурт, Німеччина.

 • 4 February 2015

  Грантоотримувачам - як уникнути найпоширеніших помилок у фінансових аспектах

  Відшкодування витрат є однією із основних тем для грантоотримувача, тому в його інтересах, щоб ця процедура пройшла як найпрозоріше. Це пришвидшить відшкодування прийнятних витрат і вбереже від помилок, які можуть виникнути в процесі фінансового аудиту. На практиці, більшість помилок виникає внаслідок неправильного трактування правил або неуважності до деталей грантової угоди.

 • 18 December 2014

  Нові конкурси Горизонт 2020

  У листопаді та грудні 2014 року Європейська Комісія відкрила нові конкурси програми Горизонт 2020 за пріоритетами Індустріальне лідерство, Передова наука та Суспільні виклики. Кінцева дата подання проектних заявок – весна 2015 року!

 • 19 November 2014

  Грантові схеми для розширення участі представників країн Центральної Азії та Східної Європи

  В рамках проектів IncoNet EaP та IncoNet CA розроблено грантову схему для розширення участі представників країн Центральної Азії та Східної Європи в інформаційних заходах ЄС з тематикою, орієнтованою на пріоритетні напрями програми Горизонт 2020.

Дивись всі новини

Новини світу

 
Підпишіться на нашу розсилку і поновлення